18-karatowy damski zegarek w kolorze różowego złota


Seria Repliki Zegarków Butterfly Flying Ladymatic to jedna z najbardziej dedykowanych damskich serii zegarków. Seria zegarków Ladymatic została wprowadzona na rynek już w 1955 roku i przewodzi trendowi, tworząc nową erę eleganckiego stylu kobiecego. Jest to jeden z najwcześniejszych zegarków samonakręcających zaprojektowanych przez markę Zegarki Repliki dla kobiet. Wyposażony jest w najmniejszy automatyczny ruch nawijania w historii Repliki Zegarkow. Repliki Zegarków Szwajcarskich odtwarza legendę dzięki oryginalnemu projektowi i współosiowej technologii innowacji, nadając Ladymatic nowe znaczenie. Ten zegarek pozwala nie tylko kobietom pokazać swój gust, korzystając z zegarka, ale także wyposażony w najwyższą na świecie serię mechanicznych mechanizmów zegarka. Dzisiaj przyniosę Wam damski zegarek w kolorze różowego złota o rozmiarze Replica Watches18k.
Replica WatchesLadymatic 425.65.34.20.55.001

Tragiczne dzieciństwo nie ukryło jej słodkiego uśmiechu. Latająca spódnica głęboko wyryta w sercach każdego mężczyzny. Jest klasyczną kultową blondynką. Jest symbolem seksownej bogini i przedstawicielem kultury popularnej. Ona jest „pięknością komety” Marilyn Monroe. Seria Replika ZegarkaLadymatic narodziła się w 1955 roku. Jej kobiecy urok i elegancki styl trwały już od niemal epoki, podczas gdy współczesna Marilyn Monroe pozostawiła na zawsze ślad na świecie dzięki swojej wyjątkowej urodzie i białej spódnicy unoszonej przez wiatr.

Nowa seria damskich zegarków Ladymatic z 18-karatowego czerwonego złota przyjmuje polerowaną kopertę o grubości 34 mm. Bezelowe płatki śniegu inkrustowane diamentami i połyskiem, na przykład w towarzystwie Marilyn? Przez cały czas świeci magnezowe światło Monroe; promienie słoneczne promieniujące od środka do otoczenia na tarczy z masy perłowej są miękkie i przypominają białą spódnicę Marilyn Monroe unoszoną przez wiatr. Uderzający, z 11 diamentowymi znacznikami godzin, świeci wyjątkowo na słońcu; polerowana wkręcana korona jest osadzona diamentem „jasnym szlifem Repliki Zegarków”, który kontrastuje z pięknymi diamentami bezelowymi i jest niezrównany. Obudowa z polerowanego szafirowego kryształu z tyłu, widoczny współosiowy ruch 8521 zapewniający potężną moc.

Podsumowanie: Seria Ladymatic jest jednym z genialnych znaków Repliki Zegarkow zmieniającej markę. Wyśmienity kunszt i design są nie tylko niezwykłe, ale zastosowane mechanizmy i materiały są najbardziej zaawansowane w tym czasie. To wystarczy, aby zobaczyć wysoką zawartość złota w tym zegarku, a jako zegarek damski jest to wysokość, której inne marki nie mogą osiągnąć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *