Wprowadzenie do zegarków Rolex Day-Date


Ogólny opis
Repliki Zegarków Średnica obudowy 36 mm, grubość 12,5 mm, długość korpusu 180 mm. Obudowa Repliki Zegarkow nr 7434483, model 18078/18000, doskonały stan, rzadki, beczkowaty przykład. Centralna sekundnik, samozwijająca się, wodoodporna funkcja, solidny trzyczęściowy dowód w 18-karatowym złocie. Polerowana i matowa, wkręcana obudowa i korona, szafirowy kryształ. Powiększenie daty, tarcza Zegarki Repliki tygrysie oko, wyświetlacz dnia tygodnia, świetlisty materiał wypełniony dłońmi typu pałka. Grawerowana ramka z wzorem kory. Złoty pasek prezydencki Repliki Zegarków Szwajcarskich18K jest również polerowany i wygrawerowany w kolorze korka, ukryta klamra.
Konfiguracja ruchu
Kaliber 3055, rodowany, 27 rubinów, waga jednometalowa z dokładną korektą temperatury i pięciu orientacji, pionowe wyskakiwanie dźwigni, urządzenie amortyzujące, samoregulująca sprężyna równoważąca Breguet, urządzenie dostrajające, urządzenie stop-sekundowe, Tarcza, obudowa i mechanizm są podpisane.
Przejrzeć
Kamień oka tygrysa, zwany także kamieniem oka tygrysa, za każdym razem wygląda jak oko tygrysa, więc jest również znany jako kamień odwagi. Oko tygrysa jest rodzajem skamieniałości drewna. Jest to skamielina utworzona przez azbest w świecie przyrody po krzemianowaniu i cementowaniu za pomocą żelu krzemionkowego z dwutlenkiem węgla. Ogólny kolor to brązowy, brązowy, żółty i niebieski. Oczy tygrysa uważane przez mieszkańców RPA za kamień narodowy. Istnieje wiele wersji Replica Watches z tarczą klejnotów. Z punktu widzenia losowości przetwarzania płytek klejnotów każdy klejnot jest niepowtarzalny i dlatego ma wyjątkową wartość kolekcji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *