Rolex wprowadził nowe produkty w 2016 roku

 Nowe Repliki Zegarków produkty, na które wszyscy czekają, aż w końcu zostaną wymienione. Miejsce zostało zarezerwowane i uzyskanie go w krótkim okresie będzie trudne, ponieważ klienci są już w kolejce.

Repliki Zegarkow Zegarek z serii Air Fighter 116900-71200

Zegarki Repliki Airmaster zawsze był najbardziej polecanym podstawowym zegarkiem Oyster obsługiwanym przez osoby prywatne. Z jednej strony próg cenowy jest niski, z drugiej zaś trochę historyczne tło. Ale szczerze mówiąc, poprzednie myśliwce Repliki Zegarków Szwajcarskich były małe i miały kilka jasnych punktów w projekcie. W tym roku Replica Watches przeprojektował Airmaster, skala wzrosła do 40 mm. zgodnie ze średnicą nadgarstka współczesnych mężczyzn. Wbudowane automatyczne mechanizmy 3131 (takie same jak zielone szkło). Po raz pierwszy używają złotego i zielonego znaku na tarczy. Platynowe cyfry arabskie 3/6/9, skala minutowa pochodzi od projektu tablicy rozdzielczej. Ręce zamieniają się w ręce Mercedesa. Ogólnie rzecz biorąc, jest zarówno piękny, jak i charakterystyczny, a wydajność jest tak znakomita, jak zawsze. Więc po premierze Replica Watches Air Fighter w tym roku nadal jest gorąco.

Replika Zegarka Cosmograph Daytona Series 116500LN-78590 Zegarek

Ten zegarek jest najpopularniejszym modelem na tegoroczne Repliki Zegarków. Kiedy uruchomiono wystawę w Bazylei, wywołała ona szeroką debatę. Zasadniczo nie ma znaczącej różnicy między Repliki Zegarkow a starą stalową Daytoną. Zastępując oryginalną stalową ramkę ceramiczną ramką, nic innego się nie zmieniło. Ale właśnie w tym punkcie reakcja rynku jest wyjątkowo gwałtowna, ponieważ ceramiczne ramki są używane w serii Zegarki Repliki Daytona od wielu lat, ale do dziś nie były stosowane w stalowej Daytona. Inną ekscytującą rzeczą jest to, że po zmianie czarnego ceramicznego koła biała płytka jest bardziej popularna niż czarna, więc powstał dziwny trend. Jeśli chcesz kupić biały talerz, wybierz New Daytona. Jeśli podoba Ci się czarny talerz, wybierz Old Dayton. Brać. Niestety, Repliki Zegarków Szwajcarskich jest zbyt gorący i chcę go kupić w Chinach, zajmie to miesiące.

Podsumowanie: Obecnie przybyło tylko kilka nowych produktów Replica Watches, a wiele nowych produktów, takich jak nowi odkrywcy i mistrzowie jachtów, jeszcze nie dotarło.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *