Repliki Zegarków Bentley GMT Chronograph

Zegarki Repliki

Breitling’s Bentley GMT timing Repliki Zegarków i Porsche zaprojektowane P6750 czas na świecie to po prostu ostry kontrast między ekstremalnością i minimalistą. Jako urodzony Bentley GMT wiele czasu zajęło przedstawienie świata. Oprócz powlekanych fluorescencyjnie wskazówek godzin i minut zegarek ma także oddzielną czerwoną wskazówkę godzinową z wydrążoną trójkątną końcówką, która wyraźnie wskazuje 24 godziny. Przyciski po lewej stronie obudowy pasują do białej obrotowej ramki wygrawerowanej w 24 miastach, dzięki czemu ta 24-godzinna wskazówka godzinowa jest łatwa do wyświetlenia. Jednocześnie funkcja pomiaru czasu Repliki Zegarkow jest zupełnie inna: środkowa wskazówka sekundowa może biegać wokół tarczy w pół minuty zamiast zwykłych 60 sekund, więc drugi odczyt może być dokładny do 1/8 sekundy.
Inspiracja do wybierania godziny i godziny pochodzi z deski rozdzielczej w Bentley. Poza poprawą tekstury Repliki Zegarkow, ponadwymiarowe przyciski sprawiają, że operacja jest bardziej elastyczna i wygodna. Prosta stylistyka postmodernistycznego stylu całego zegarka pasuje do uroku tradycyjnego brytyjskiego samochodu.
Ruch: ruch samozwijający się typu 47B
Obudowa: Obudowa ze stali nierdzewnej z logo Bentley i napisem z tyłu obudowy
Tarcza: biała tarcza, srebrna 12-godzinna skala czasu, czerwona 24-godzinna cyfrowa skala czasu, mała tarcza chronografu, wyświetlanie kalendarza
Pasek: czarny gumowy pasek, składane zapięcie ze stali nierdzewnej
Rozmiar koperty: średnica 49 mm
Wodoodporność: 100 metrów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *