Breitling „Off-road bardziej odważny” Avengers Challenge Alliance Blood Collection

Zegarki Breitling Podróbki

Seria Breitling Avengers demonstruje siłę akcji.

Od założenia w 1884 r. Breitling, synonim tego chronografu, odegrał istotną rolę w rozwoju chronografów i nadal przewodzi innowacjom technologicznym, auto-transcendencji i ciągłej historii. Jednocześnie zawsze otwieramy możliwości dla kolejnego wyzwania.

Breitling „Off-road i bardziej odważny” Avengers Challenge Alliance – pokaz zegarków Avengers

Marco Sbriccoli, dyrektor ds. Globalnej sprzedaży Breitling, ogłosił, że Chiny jako pierwsze wprowadzają Breitling Avengers Deep Dive Seawolf Black Steel Repliki Zegarków (Avenger Seawolf Blacksteel)
Na konferencji prasowej Marco Sbriccoli, dyrektor ds. Globalnej sprzedaży Breitling, podzielił się z gośćmi innowacyjnymi osiągnięciami marki Breitling w procesie rozwoju i przedstawił nową serię Avengers Breitling 2016. Najbardziej uderzająca z nich to huraganowy zegarek Breitling Avengers, stworzony przez Breitling®, nowy materiał opracowany przez Breitling. Z uderzającą ponad 50-milimetrową średnicą i innowacyjną obudową Breitlight® zegarek jest wytrzymały i zaskakująco lekki, a także oferuje nowy domowy ruch Breitling B12 z 24-godzinnym wyświetlaczem czasu wojskowego. 50-letni limitowany zegarek Breitling Avengers Black Steel China Limited Edition to najnowsze dzieło Breitlinga dla chińskich konsumentów. Zastosowanie czerwonych elementów ma na celu oddanie hołdu kulturze i tradycyjnemu kompleksowi Chin. Pan Sbriccoli powiedział: „Wyzwaniem i ciągłymi innowacjami jest wewnętrzny gen zegarka Breitling i najważniejszy czynnik w rozwoju Zegarki Breitling Podróbki krok po kroku. Zegarek Avengers zawsze był wynikiem doskonałej wydajności i Świeży sposób. Konsumenci to uwielbiają. Dlatego bardzo cieszymy się, że możemy zastosować najnowszą technologię w tej serii. To także wielki zaszczyt przedstawić limitowaną edycję Repliki Zegarkow w Chinach, która łączy preferencje chińskich konsumentów i chińskie cechy. ”

Breitling Avengers Druga generacja czasu światowego Black Steel China Limitowana edycja Avenger II GMT Blacksteel Watch Chinese Edition

Jako niezależna marka zegarków o charakterystycznym stylu i osobowości, Breitling nie tylko ma odwagę przebić się w umiejętnościach zegarmistrzowskich, ale jego proces rozwoju jest nieodłączny od wielkiego Huazhanga, który nieustannie przekracza granice ludzi i dąży marzenia Od pierwszego miejsca lotów z „Aurorą 7” po promocję balonu na ogrzane powietrze Breitling nr 3, od pełnego sponsorowania kilku imprez lotniczych po pełne wsparcie pilotów w sporcie w celu zakwestionowania rekordu lotu. Breitling zawsze wierzy w potencjał ludzkości i siłę wyzwań, i drukuje tego ducha na skrzydłach i kotwicach logo Breitling.
Im bardziej terenowy, tym bardziej ekstremalny
W 2016 roku Breitling został oficjalnym sędzią mierzącym czas dla Discovery Adventures Park Aviation. W tym wydarzeniu 2016 r. Avengers Challenge Alliance Breitling „Off-road and Dare” jest również całkowicie złożony, spełniając ducha wyzwania marki, awanturniczy pretendenci z Avengers Challenge Alliance, poczują bodziec do przetrwania w naturze i Radość z latania

Po pięciu pokoleniach dziedzictwa Zegarki Breitling Podróbki stał się niezawodnym partnerem i chwalony przez przemysł lotniczy pod chronografem i znakomitym kunsztem, dokładnie rejestrując historię ludzkiej walki o podbój nieba. Dziś Breitling ma bogatą linię produktów i różnorodne funkcje, które pokazują solidne, niezawodne i precyzyjne działanie na niebie, lądzie i morzu. Dzięki przygodzie i ostatecznemu wyzwaniu odważny nieustannie udaje się do Sam i odkrywaj namiętne życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *