Breitling Bentley B05 Światowy pasek czasowy Strefa czasowa Metalowy pasek Repliki Zegarków Prawdziwy strzał

Zegarki Repliki

Dla tych, którzy uważają globalne podróże za żywą sztukę, seria Breitling Bentley jest poświęcona Bentley B05 Unitime.

Światowa strefa czasowa Repliki Zegarków, napędzana przez samodzielnie wykonany 05 ruch Breitlinga z innowacyjnymi opatentowanymi maszynami, ma szwajcarski oficjalny certyfikat obserwatorium (COSC) i nie boi się towarzyszyć podróżnym, aby ukończyć wyczyn podróżowania po całym świecie.

Dzięki urządzeniu z dwoma dyskami, Repliki Zegarkow oferuje niespotykany poziom komfortu, umożliwiając noszenie 24 stref czasowych na świecie w dowolnym miejscu i czasie.

Jeśli użytkownik chce zmienić strefę czasową, wystarczy obrócić koronkę do przodu lub do tyłu w godzinach, aby łatwo dostosować wszystkie wyświetlane strefy czasowe, a kalendarz można automatycznie dostosować do lokalnej daty. Czas letni (DST) można również wyświetlić na dysku ramki oznaczonym 24 strefami czasowymi reprezentującymi nazwę miasta.

Czarna lub matowa biała tarcza, artystycznie pięknie rzeźbiona z piękną otwartą mapą świata, bardzo kusząca. Pod przezroczystą szafirową powierzchnią wyraźnie widoczny jest precyzyjny ruch Breitlinga, napędzany unikalnym oscylacyjnym obciążnikiem w kształcie koła.

Chronograf strefy czasowej Bentley B05 World Zegarki Repliki jest dostępny w wersji ze stali nierdzewnej i czerwonego złota z opcjonalną metalową bransoletą, gumowym paskiem, skórą lub skórą krokodyla.

[Parametry techniczne]

Ruch: Breitling domowy ruch 05, szwajcarski oficjalny certyfikat obserwatorium (COSC), automatyczne nawijanie, 28 800 wysokiej częstotliwości wahań na godzinę, 56 łożysk klejnotów, rezerwa mocy na ponad 70 godzin; dokładność pomiaru 1/4 sekundy, z 30 minut i 12 godzin kumulacji; strefa czasowa na świecie; wyświetlanie kalendarza.

Obudowa: stal nierdzewna, 18-karatowe czerwone złoto; wodoodporność do 100 metrów; wkręcana korona; zakrzywiony szafirowy kryształ, dwustronna obróbka antyrefleksyjna; przezroczysta szafirowa powierzchnia; średnica: 49 mm.

Tarcza: królewskie czarne drzewo sandałowe, biel arktyczna.

Pasek / bransoletka: skórzany pasek, pasek krokodyla, gumowy pasek, metalowa bransoletka Speed ​​Racing.

Podsumowanie: Można powiedzieć, że świat tego zegarka jest bardzo prosty w obsłudze, a najbardziej atrakcyjna dla mnie jest czarna lub matowa biała tarcza, która jest bardzo artystyczna i pięknie wygrawerowana z piękną pustą mapą świata, która jest bardzo atrakcyjna. Daj noszącemu poczucie świata do opanowania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *