AP Audemars Piguet Royal Oak Concept GMT Tourbillon


Ten nowy zegarek marki Repliki Zegarków jest jak błysk na środku czystej białej sceny. Górna deska mostu po raz pierwszy wykonana z białej ceramiki. Dzięki innowacyjności Audemars Piguet w dziedzinie badań i rozwoju materiałów, tak skomplikowany i wykwintny projekt można zobaczyć wcześniej. Repliki Zegarkow Royal Oak Concept GMT Tourbillon będzie dostępny po raz pierwszy na targach SIHH 2014 w Genewie i zaprojektowany dla awangardowych kolekcjonerów i koneserów, którzy cenią standardy techniczne i estetyczne. Specjalnie ukształtowana obudowa z tytanu i integralnie uformowany gumowy pasek uzupełniają białą ceramiczną ramkę. Wewnątrz znajduje się rama tourbillon z wysokim designem architektonicznym i wyświetlaczem strefy drugiej (GMT), który doskonale integruje projekt obudowy i ruch.

Twardość białej ceramiki jest około dziewięciokrotnie wyższa niż stali nierdzewnej, co oznacza, że ​​ramka, guziki i korona zegarka tourbillon Zegarki Repliki Royal Oak Concept GMT, a także złożony most górny, wymagają skomplikowanego i długi proces. Produkcja. Ceramika jest materiałem kompozytowym, który jest prawie całkowicie odporny na zarysowania. Tylko diament może pozostawić rysy na powierzchni ceramicznej. Dlatego do obróbki ceramiki należy użyć specjalnego frezu z narzędziem z ostrzem diamentowym.

Tytan użyty w etui Repliki Zegarków Szwajcarskich i szafirowe wykończenie koperty jest również niezawodne i wygodne w noszeniu, tak lekkie jak stal, co sprzyja tworzeniu dużych zegarków o szerokości 44 mm. Ponadto wewnętrzna ramka otaczająca tarczę jest wykonana z lekkiego anodyzowanego, wzmocnionego aluminium, co dodatkowo podkreśla głęboko zakorzenioną wiedzę Replica Watches na temat zaawansowanych technologicznie metali i materiałów.

W przeciwieństwie do poprzedniego czarnego wzoru, tegoroczny Royal Oak Concept GMT Tourbillon Replica Watches wyposażony jest w białą ceramiczną ramkę, koronkę i guziki, które kontrastują z tytanową obudową. Dzisiaj pionierska Replika Zegarka zrobiła krok do przodu, integrując ceramikę z ruchem i zastępując czarny most w kampanii 2913 białą ceramiką. W rezultacie nowy ruch 2930 również uległ zmianie wizualnej. Przyciągająca wzrok płyta mostka w kształcie klepsydry oraz symetryczna płyta mostka tourbillon i wyświetlacz GMT uzupełniają się, co dodatkowo pokazuje charakterystykę ruchu.

Zastrzeżony równoległy system podwójnej lufy Repliki Zegarków zapewnia, że ​​zegarek tourbillon Royal Oak Concept GMT może działać do 10 dni, po czym musi zostać ręcznie dopracowany. Zegarek może samodzielnie generować stałą moc około 237 godzin, co znacznie poprawia dokładność podczas chodzenia. Pod względem przenoszenia mocy jest to bardziej stabilny niż ogólny system wykorzystujący równolegle dwie 5-dniowe beczki. To urządzenie zmniejsza również nacisk tradycyjnych przekładni zębatych oraz tarcie lufy stosowane do kompensacji zmian momentu obrotowego, dzięki czemu Repliki Zegarkow jest bardziej dokładny, ma większą rezerwę mocy i zwiększa niezawodność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *